تماس با ما  تماس با ما   لینک دوستان  لینک دوستان   رویدادها  رویدادها   لیست قیمت  لیست قیمت   گالری  گالری   کاتالوگ  کاتالوگ   نمایندگی  نمایندگی   تولیدات آبسان  تولیدات آبسان   محصولات  محصولات   درباره ما  درباره ما   صفحه اول  صفحه اول  تولیدات آبسان   

تولیدات آبسان


هیدروسیکلون
در صورتی که منبع تامین آب حاوی شن و ماسه باشد و استخر ترسیب موجود نباشد ، از جدا کننده شن استفاده می شود.

در هیدروسیکلون بر اثر حرکت دوار آب طی فرآیند گریز از مرکز، این ذرات معلق با سرعت بالا به دیواره مخروطی هیدروسیکلون برخورد و فرآیند جداسازی صورت می پذیرد و ذرات شن و ماسه به داخل مخزنی که در پایین سیستم تعبیه شده است هدایت و جمع می شوند .

در صورت انتخاب هیدروسیکلون با ظرفیت مناسب می توان تا 95 درصد این ذرات را جدا نمود. هیدروسیکلون باید همواره به صورت عمودی روی مخزن جمع آوری ذرات نصب می گردد. این دستگاه باید به گونه ای نصب گردد که در قسمت پایین آن فضای کافی برای باز و بسته کردن شیر تخلیه مخزن فراهم باشد .


فیلتر شن
 این دستگاه برای جداکردن مواد آلی معلق و جلبک بسیار خوب عمل می کند . در فیلتر شن آب با عبور از لایه های متخلخل و درجه بندی شده ی سیلیس تصفیه می شود و ناخالصی های فیزیکی آب در لایه های سیلیس به دام افتاده ، آب تصفیه شده از زیر مخزن فیلتر شن خارج می شود. سطح فیلتراسیون در فیلترشن در واقع مساحت مقطع مخزن این فیلتر است.از مزیت های بسیار مهم و کاربردی فیلترشن امکان انجام عمل شستشوی معکوس می باشد که در صورت بروز افت فشار و گرفتگی منافذ سیلیس ها انجام می شود. در سیستم فیلتراسیونی که 2 دستگاه یا بیشتر فیلترشن مورد استفاده قرار می گیرد لازم است سیستم به گونه ای باشد که در حین فیلتراسیون و انجام عملیات آبیاری ،فرآیند بکواش امکان پذیر باشد.                                        
فیلتر میکرونی 
جهت حذف ذرات ریز معلق در آب می توان از فیلتر های توری استفاده کرد . این فیلتر ها بدنه ای از جنس فولاد دارد و دارای ورودی ، خروجی ، اتصال شستشوی معکوس و دریچه ای برای بیرون آوردن توری داخل آن است. مش توری متناسب با اندازه ذرات و میزان جداسازی خواهد بود . در سیستم های آّیاری به طور معمول توری های استیل با مش 80 ، 100 ،120 و 150 استفاده می گردد.توری داخل این فیلتر ها به عنوان فاکتور اصلی فیلتراسیون، دو لایه واز جنس استیل ضد خوردگی می باشد وقسمت های نگهداری توری نیز از جنس پلاستیک یا استیل ضد خوردگی است 

فیلتر میکرونی به طور کلی در آخرین قسمت تصفیه مکانیکی قرار داشته و مرحله ی آخر جداسازی می باشد . به همین دلیل ظرفیت آن باید دقیق و منطبق بر مشخصات ذرات و میزان ناخالصی ها باشد. 

 

                                          تانک کود 

 تانک کود وسیله ای جهت تزریق کود و مواد شیمیایی دیگر به داخل سیستم آبیاری تحت فشار می باشد. این وسیله  نیاز به مصرف انرژی ندارد و با اختلاف فشار بین ورودی و خروجی ، کود ها و مواد شیمیایی دیگر را وارد جریان آب می نماید .


شیر خودکار های آبسان گستر
                     

  عناوين مرتبط :